Łączy nas pasja do tego, co robimy. Nauka przez zabawę !

O Nas

Jesteśmy grupą pedagogów i psychologów z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej i diagnostycznej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz szkołach i przedszkolach.

Pracujemy z dziećmi i młodzieżą z różnorodnymi problemami edukacyjnymi i emocjonalnymi.
Od wielu lat współpracujemy z uczelniami wyższymi, ośrodkami doskonalenia nauczycieli oraz Polskim Towarzystwem Dysleksji prowadząc szkolenia warsztatowe dla nauczycieli, pedagogów, wychowawców, studentów i rodziców.

Łączy nas pasja do tego, co robimy.

Wynikiem naszej pracy są autorskie rozwiązania, publikacje, pomoce dydaktyczne, które sprawdzają się w pracy z dziećmi. Informacje o nich znajdują się w dziale publikacje.
Oferujemy szkolenia w zakresie problematyki związanej z funkcjonowaniem każdej szkoły, przedszkola lub innej placówki oświatowej.

Zajęcia mają formę warsztatów i są prowadzone w atrakcyjny sposób. Proponowane podczas szkoleń rozwiązania są wynikiem wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi. Uczestnicy otrzymują konkretne propozycje ćwiczeń, gier, zabaw przydatnych w pracy pedagogicznej.
Swoją ofertę kierujemy do nauczycieli szkół, przedszkoli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz rodziców i studentów. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o udziale w szkoleniu oraz materiały metodyczne.

Dla dzieci i młodzieży proponujemy zajęcia psychoedukacyjne, które prowadzone są w klasach szkolnych. Oferujemy również indywidualne zajęcia terapeutyczne dla dzieci z trudnościami w nauce czytania, pisania i liczenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową w dziale oferta.